Buitensport Soest

Welkom bij Buitensport Soest

Agenda

Februari,
2020
25. Februari 2020
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
26 27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 February 2020
2 Sunday, 2 February 2020 3 Monday, 3 February 2020 4 Tuesday, 4 February 2020 5 Wednesday, 5 February 2020 6 Thursday, 6 February 2020 7 Friday, 7 February 2020 8 Saturday, 8 February 2020
9 Sunday, 9 February 2020 10 Monday, 10 February 2020 11 Tuesday, 11 February 2020 12 Wednesday, 12 February 2020 13 Thursday, 13 February 2020 14 Friday, 14 February 2020 15 Saturday, 15 February 2020
16 Sunday, 16 February 2020 17 Monday, 17 February 2020 18 Tuesday, 18 February 2020 19 Wednesday, 19 February 2020 20 Thursday, 20 February 2020 21 Friday, 21 February 2020 22 Saturday, 22 February 2020
23 Sunday, 23 February 2020 24 Monday, 24 February 2020 25 Tuesday, 25 February 2020 26 Wednesday, 26 February 2020 27 Thursday, 27 February 2020 28 Friday, 28 February 2020 29 Saturday, 29 February 2020

Is voor iedere sporter, die al een basis conditie heeft en zijn fysieke en mentale mogelijkheden wil verbeteren. Wij trainen het uithoudingsvermogen zoals spierkracht en conditie op diverse manieren.  In teamverband, spelvorm, circuit of als partner oefening heb je een full body workout, waar het plezier (ook al is het soms zwaar) altijd centraal staat. Samen elkaar aanmoedigen en helpen om sterker, fitter en positiever te worden is het motto. 

Is voor iedereen die aan zijn houding wilt of moet werken. Pilatesoefeningen zijn gerichte spierversterkende oefeningen voor de romp, bekkenbodem en benen, alle belangrijke spieren die je voor een goede sterke houding nodig hebt. Er wordt bijzonder aandacht aan de ademhaling besteed en de omgeving (weer, temperatuur, uitzicht en ondergrond) zal een speciale rol spelen.

Zie voor uitleg bij http://www.buitensportsoest.nl/buiten-pilates

 

Active walking is het maken van een (snelle) wandeling door het bos en de duinen, gecombineerd met oefeningen.

 

Wiebke houdt rekening met uw mogelijkheden!

Toon evenementen van alle categorieën